III Niedziela Wielkanocna zw. Miłosierdzia 30.04.2017 r.

 1. Dziś w czasie Mszy Św. o godz. 13.00 br. Marek będzie przeżywał jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Polecamy naszego proboszcza modlitwie.
 2. W ramach akcji Pola nadziei po każdej Mszy Św. przed kościołem można wspomóc hospicjum w Darłowie.
 3. Od jutra zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Od poniedziałku do piątku z okazji przeżywanego Tygodnia Biblijnego będą one dodatkowo ubogacone rozważaniami o Liście św. Pawła Apostoła do Galatów.
 4. We wtorek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji. Msze św. w porządku niedzielnym oprócz godz. 13.00. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny. W tej intencji powiatowe obchody rozpoczną się Mszą w kościele św. Mikołaja o godz. 10.30.
 5. Msza Święta imieninowa br. Waldemara Korby zostanie odprawiona w przeddzień w czwartek 4 maja o godz. 18.00. Zachęcamy do osobistej i wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na nieszpory po wieczornej Mszy, by modlić się o nowe powołania. Do chorych udamy się w piątek i sobotę w godzinach porannych.
 7. W sobotę organizowana jest bezpłatna pielgrzymka Róż Różańcowych do Skrzatusza. Wyjazd o godz. 10.45. Zapisy w zakrystii.
 8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem Czas na rodzinę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 13.00 w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego na Dolnym Mieście, następnie przemarsz przez miasto na targowisko miejskie, gdzie odbędzie się festyn rodzinny.
 9. Caritas organizuje w dniach 19-20 maja pielgrzymkę do Wrocławia. Koszt 190 zł. Zapisy w zakrystii.
 10. Woluntariusze Caritas zebrali 2460 zł. na Ofiary wojny w Syrii.
 11. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. Polecamy nowy numer Słowa Parafialnego.
 12. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: 

       U Hanka ODWAŻNY – lat 64

       U  Łucja BOROWIEC – lat 82.

           Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 1. Parafianom i sympatykom życzymy rozpoznawania Zmartwychwstałego!

 

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…