XI niedziela w ciągu roku 18.06.2017 r.

 

 1. Pan Bóg pozwolił nam przeżyć po raz kolejny i doświadczyć wielu dobrodziejstw w czasie dorocznej Antoniady. Jesteśmy wdzięczni każdej osobie i firmom, które wspomogły to dzieło. Dzięki zebranym funduszom będziemy mogli wspomóc dzieci i młodzież z naszych wspólnot wyjeżdżające na wakacyjne rekolekcje.
 2. Dziękujemy za ofiary z ubiegłego tygodnia w wysokości 7853 zł. przeznaczone na wymianę instalacji CO w domu duszpasterskim.
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w procesję Bożego Ciała i konstrukcję ołtarza. Do piątku odprawiamy nabożeństwa czerwcowe z procesją wokół kościoła.
 4. Grupy Modlitwy św. o. Pio zaprasza na nabożeństwo i Mszę św. w piątek 23 czerwca o godz. 17.30, a po nich spotkanie formacyjne.
 5. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Na Mszę Św. wieczorną zapraszamy czcicieli i sympatyków św. Pio, po niej spotkanie w salce w domu duszpasterskim.
 6. W piątek również zapraszamy na Mszę św. kończącą rok katechetyczny dla przedszkoli na godz. 16.30.
 7. W sobotę obchodzimy uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 8. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 13.00 będziemy dziękować za posługę br. Marka Metelicy i Piotra Kowalskiego. Polecamy ich osoby Waszej modlitwie i zapraszamy na tę Eucharystię.
 9. Za tydzień woluntariusze Caritas będą kwestować na Chleb św. Antoniego.
 10. W przyszłą niedzielę zapraszamy również na Msze dziękczynne za miniony rok szkolny. Dzieci ze szkoły podstawowej o godz. 11.30, a młodzież o 18.00.
 11. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza w sobotę na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 17.30 sprzed naszego kościoła.
 12. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

              U Mirosław Kec– lat 55,

              U Joanna Jasielska – lat 35;

          Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 1. Parafianom i sympatykom życzymy doświadczenia Bożej miłości!

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…