IV niedziela wielkiego postu 26.03.2017 r.

 

 1. W wielkim poście w piątki droga krzyżowa o 8.00, dla dzieci o 17.00, a po wieczornej Mszy dla młodzieży i dorosłych. Natomiast w niedziele Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
 2. Od jutra (poniedziałku) rozpoczynamy rekolekcje dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Polecamy to wydarzenie Waszej uwadze i pamięci modlitewnej.
 3. W piątek organizujemy Ekstremalną Drogę Krzyżową. Zapraszamy do włączenia się także w tę propozycję przeżycia wielkiego postu. Spotkanie organizacyjne we wtorek o godz. 19.00 w domu duszpasterskim. Zapisy w zakrystii.
 4. Woluntariusze Caritas w piątki i soboty będą kwestować w marketach. Kontynuowana jest też kwesta w mieście. Wolontariusze nie odwiedzają domów prywatnych oraz niczego nie sprzedają!
 5. Z bocznych ołtarzy można zabrać Skarbonki Caritas na wielkopostną jałmużnę, zaś przy ołtarzu św. Pio wystawiony jest kosz, do którego można wkładać żywność i środki czystości z długim terminem ważności.
 6. Przy bocznych ołtarzach znajdują się skarbony, do których można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 7. Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii prowadzi rozliczenie podatku PIT we wtorki od godz. 19.00 w bibliotece domu duszpasterskiego.
 8. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

            U Marta Marciniak– lat 85;

           Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 1. Parafianom i sympatykom naszej Parafii życzymy otwartych oczu na działanie Boga.

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…