XX Niedziela w ciągu roku  19.08.2017r.

  

 1. Dziękujemy za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary w wysokości 7437 zł. Zakończyliśmy już kolejny etap prac przy instalacji CO w domu duszpasterskim, który obejmował rozprowadzenie nowej sieci instalacyjnej.
 2. W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy obchodzić w czwartek święto Bartłomieja Apostoła, a w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.
 3. W środę zapraszamy na Mszę Św. za wstawiennictwem św. Pio o godz. 18.00.
 4. Wraz z Caritas kontynuujemy akcję Tornister pełen uśmiechu – można je odebrać w zakrystii, a przy ołtarzu Ojca Pio jest również wystawiony kosz, do którego można składać poszczególne artykuły szkolne potrzebne dzieciom do nauki. A wolontariusze Caritas dziś kwestują na Chleb św. Antoniego.
 5. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza w sobotę między godz. 10.00 a 21.00 na dzień skupienia zakończony Mszą Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 9.15 sprzed naszego kościoła.
 6. W zakrystii i u ministrantów do nabycia nowy Gość Niedzielny.
 7. Parafianom i sympatykom naszej Parafii życzymy wytrwałości na drodze spotykania Boga.
 

 

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…